Home > Oznamy > News Detail

News Detail

CBRE: GIJS KLOMP BOL VYMENOVANÝ ZA HEAD OF INVESTMENT PROPERTIES PRE STREDNÚ A VÝCHODNÚ EURÓPU

Realitná a poradenská spoločnosť CBRE oznámila, že pozíciu Head of Investment Properties, Central & Eastern Europe bude od 1. januára 2016 vykonávať Gijs Klomp.

Gijs Klomp preberá kompetencie od Mika Atwella, ktorý prechádza do CBRE France na pozíciu Head of International Investment. Klomp je v súčasnosti Head of CBRE Investment Properties v Rumunsku. Túto pozíciu bude vykonávať aj naďalej súbežne s pozíciou Head of Investment Properties, Central & Eastern Europe. G. Klomp začal pracovať v CBRE v decembri 2014, predtým pôsobil vo funkcii Managing Director v spoločnosti JLL v Rumunsku, alebo ako Head of Transactions CEE v spoločnosti CBRE Global Investors.

Holanďan Gijs Klomp je držiteľom akademického titulu MSc v správe nehnuteľností. Žije v Prahe a v regióne strednej a východnej Európy pracuje už viac ako 10 rokov. Hovorí anglicky, nemecky a rumunsky. Počas svojej praxe sa zaoberal prevažne projektmi z oblasti Research, Asset Management a transakcií.

„Je mi cťou, že môžem oznámiť toto veľmi zaslúžené povýšenie. Gijs Klomp spolu s Mikom Atwellom sú naši významní hráči, ktorí sa zaslúžili o to, že naše investičné tímy sú lídrami realitného biznisu v celom regióne,“ povedal Andreas Ridder, Chairman of Central and Eastern Europe spoločnosti CBRE.

Podľa najnovších ukazovateľov hospodárskych výsledkov za tretí kvartál roku 2015, CBRE zaznamenala v porovnaní s druhým štvrťrokom tohto roku významný nárast investičných aktivít v strednej a východnej Európe. Spolu ide o takmer 2,6 miliardy eur.

Spoločnosť CBRE tiež prednedávnom získala cenu „CEE Capital Markets Consultant of the Year“, ktorú si jej predstavitelia prevzali na podujatí CEEQA Awards Gala 2015.

Uverejnené: 17 12 2015

Nástroje