Tomáš Hegedűš, Managing Director - CBRE Slovensko

Všetkým našim klientom a priateľom,

tomas hegedusCovid -19 prináša výnimočné výzvy pre každé podnikanie, komunity aj rodiny. Okolnosti sa menia veľmi rýchlo, preto je dôležité v tomto náročnom čase spolupracovať o to intenzívnejšie.

CBRE pristupuje k vzniknutej sitácii zodpovedne a dokáže na ťažkosti promptne reagovať a vopred sa pripraviť. Mnohí z nás zažili dramatické časy zmien, a preto  disponujeme skúsenosťami, poznatkami a znalosťami, ktoré dokážeme odovzdávať ďalej a podporiť Vás – našich partnerov, klientov či priateľov aj v tomto náročnom období. Budeme čeliť výzvam v mnohých oblastiach, ale zároveň veríme, že nás táto skúsenosť posilní a zjednotí tak, ako nikdy predtým.

Posledný týždeň spájame naše sily, aby sme boli nápomocní jeden druhému a v prvom rade Vám. Pre zníženie rizika a s cieľom eliminovať šírenie vírusu v našej krajine pracuje väčšina našich zamestnancov z domu. Naďalej však poskytujú potrebné poradenstvo, podporu a služby, ako aj aktuálne informácie a know how z trhov.

Aj keď stretnutia dočasne nebudú prebiehať osobne, využite, prosím, možnosť komunikovať s  našimi konzultantmi cez video (skype, zoom, whatsup, …) alebo telefonicky. Naša globálna platforma nám umožňuje rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa podmienkam a my Vám pomôžeme urobiť to isté.

Počas tohto náročného obdobia sme pre Vás pripravili a spustili informačné centrum na stránke www.cbre.com/covid-19, kde nájdete aktuálne informácie a postrehy z trhu.

V prípade otázok kontaktujte, prosím, svojho konzultanta, alebo sa obráťte na CBRE klientské centrum telefonicky +421 908 293 038, emailom na [email protected]  alebo cez live chat na stránke www.firemnereality.sk.

Aj keď dnes môže byť náročné predstaviť si, ako bude vyzerať zajtrajšok, som pevne presvedčený, že spolu to zvládneme a urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vás podporili.

S pozdravom

signature

Tomás Hegedűš

COVID-19

CBRE je tu pre vás aj počas tohto náročného obdobia s najnovšími informáciami a odbornými znalosťami.