Výkonnosť je naším poslaním


Ako líder v oblasti správy investícií s viac ako 40 rokmi skúseností ponúkame rozsiahlu investičnú platformu, ktorá sa snaží neustále prinášať investičné výsledky svetovej úrovne a výnimočné klientské služby. Naše zameranie na reality a infraštruktúru, komplexné schopnosti a záväzok voči našim klientom je pre nás výraznou konkurenčnou výhodou. 
S portfólio manažérmi, ktorí sú expertmi na reality a nehnuteľnosti v 20 krajinách, aktívne spravujeme a prevádzkujeme nehnuteľnosti v snahe o maximalizovanie návratnosti, efektívny a účinný cezhraničný presun kapitálu a prinášame klientom hodnotu na celom svete. 
Zistite, ako vám CBRE Global Investors môžu pomôcť dosiahnuť vaše investičné ciele.

Odlišujeme sa investičným výskumom a odbornosťou

Reality ako private equity

Firma sponzoruje realitné investičné programy v celom spektre rizika/návratnosti v Amerike, Európe a Ázii pre investorov na celom svete. Programy zahŕňajú celú škálu investičných riešení, ktoré sa poskytujú prostredníctvom samostatných účtov a kombinovaných fondov.

Realitné cenné papiere

So zameraním na registrované cenné papiere v oblasti realít a infraštruktúry poskytuje divízia CBRE Clarion Securities aktívne riadené investičné riešenia pre klientov na celom svete.