Pri zložitej orientácii na globálnych kapitálových trhoch určite privítate dôveryhodného a skúseného poradcu, ktorý vás prevedie týmto svetom a pomôže vám riadiť vaše kapitálové požiadavky a maximalizovať zisky z investícií.

Náš tím v CBRE, ktorý sa venuje oblasti kapitálového trhu v krajinách EMEA, je svetovým lídrom v rámci komunity investorov do komerčných nehnuteľností. Aj preto dokážeme poskytnúť plne integrovanú službu, ktorá zahŕňa poradenstvo, investície, predaj, akvizície a financovanie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich profesionálov dokážeme neustále prekonávať očakávania našich klientov.

Naše služby pre kapitálové trhy:

  • Pomôžeme vám identifikovať, získať a predať nehnuteľnosť alebo portfólio komerčných nehnuteľností, dohodnúť kľúčové podmienky transakcie a minimalizovať transakčné riziko.
  • Dokážeme úspešne zabezpečiť úverové financovanie alebo zdroje do vlastného imania pre všetky typy nehnuteľností.

Ponúkame tiež poradenstvo pri fúziách a akvizíciách, pri získavaní kapitálu a pri komerčnej valuácii nehnuteľností.

Nakoľko sme spoločnosť špecializujúca sa na realizáciu investícií do nehnuteľností, naši poradcovia pre kapitálové trhy využívajú veľmi úzke kontakty s najvýznamnejšími svetovými hráčmi v tejto oblasti tak, aby premenili strategické zámery našich klientov na realitu. Či už ide o špecifické odborné znalosti v oblasti nehnuteľností alebo o poradenstvo v oblasti štrukturovania korporátnych financií, náš tím má prehľad a bohaté skúsenosti na riešenie tých najnáročnejších výziev na trhu komerčných nehnuteľností.

V poslednom desaťročí sa biznis s komerčnými nehnuteľnosťami sústredil do rúk globálnych hráčov. Vďaka našej bezkonkurenčnej kombinácii odborných znalostí v oblasti finančného poradenstva a sprostredkovania predaja je CBRE vnímaná ako líder trhu komerčných nehnuteľností.

Súvisiace služby

Naše služby zahŕňajú dlhové riešenia na financovanie akvizícií, refinancovanie a financovanie rozvoja. Poskytujeme tiež poradenské služby v oblasti úverov pri predaji a akvizíciách portfólia alebo individuálnych úverov vrátane poradenstva v oblasti reštrukturalizácií dlhu
Vaše potreby ako nájomcu podnikovej nehnuteľnosti sú podobné potrebám investora na kapitálovom trhu. Ale ak nehnuteľnosť nie je základom vášho podnikania, môžete premeškať veľké príležitosti.
CBRE je špičkový poradca v oblasti predaja a akvizície investičných nehnuteľností v regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky (EMEA).