Virtuálna prehliadka


JEDEN OBRÁZOK ZAVÁŽI VIAC AKO TISÍC SLOV. KOĽKO ZAVÁŽI JEDNA VIRTUÁLNA PREHLIADKA?

Prehliadky všetkým pomáhajú pri rýchlejšom výbere a zvažovaní atribútov predaja alebo prenájmu. Klienti majú realistickejšiu víziu o priestore, môžu vnímať atmosféru a celkový dojem z priestoru a presnejšie vedia, čo si idú prenajať alebo kúpiť. Napokon nikto nechce kupovať „mačku vo vreci“. Súčasne sa výrazne zefektívňuje a skracuje celý proces predaja alebo prenájmu napríklad už len tým, že odpadajú opakované fyzické návštevy.

Zabezpečujeme kompletné nasnímanie priestorov - exteriér budovy, vstupnú lobby, jednotlivé chodby, až po konkrétne kancelárske priestory. Nižšie nájdete linky na niekoľko príkladov virtuálnych prehliadok zrealizovaných spoločnosťou CBRE.

$name

Vysoko kvalitné fotografie


Fotografie sa automaticky vytvárajú zošitím 3 až 6 HDR obrázkov dostupných v rozlíšení až 50 megapixelov. Klient si preto môže detailne pozrieť jednotlivé prvky priestoru, od podlahy až po strop, v akomkoľvek uhle. Obrázky je možné exportovať na akékoľvek použitie. Napríklad ako veľkoplošnú tlač na billboardy alebo menšie web súbory.

$name

Pôdorys


Vo virtuálnej prehliadke môže klient vidieť, kde v budove sa momentálne nachádza. Pôdorys sa generuje automaticky pomocou vstavaného lasera a pokročilej fotogrametrie fotoaparátu. Máte možnosť si vybrať, či chcete nasnímať celé podlažie alebo len jednotlivé kancelárske priestory s pôdorysom.

$name

Vzorové virtuálne prehliadkyV prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať:
Matej Hucko+421 910 212 221[email protected]


Súvisiace služby

CBRE poskytuje kvalitný sortiment poradenských a transakčných služieb pre nájomníkov nehnuteľností a investorov
CBRE je lídrom v tvorbe a realizácii kvalitného pracovného prostredia - workplace. Pomáhame spoločnostiam identifikovať a následne implementovať najlepšiu formu pracovného prostredia
Oceňovanie je základným kameňom každého finančného rozhodnutia, ktoré investor alebo vlastník môže prijať