Správa nehnuteľností a portfólií

Komplexná technická správa budov

CBRE poskytuje komplexné riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ciele v oblasti prevádzkovej efektivity, udržateľnosti a cieľov pre kvalitné pracovné prostredie. Či už máte jednu nehnuteľnosť alebo rozsiahle portfólio rozmiestnené po celom svete.

facilities-managment-hero-972x1296_a

Náš komlexný prístup

Máme najväčší tím odborníkov na komplexnú technickú správu budov – špecializované tímy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť obchodné ciele po celom svete. Vyvíjame ucelené riešenia prispôsobené konkrétnym potrebám.

Technickú údržbu vykonávame sami s celkovými nákladmi o 29 % nižšími ako iní dodávatelia v odbore, čím poskytujeme stovkám firiem rýchlejšiu reakciu na ich potreby, dlhšiu dobu prevádzkyschopnosti nehnuteľností a celkovú spokojnosť.

Čo môžeme pre vás urobiť?

Správu pre vašu nehnuteľnosť: Zlepšiť efektivitu a udržateľnosť vašej budovy

Spoľahlivá a efektívna prevádzka

Optimalizujte náklady, znižujte riziká a zlepšujte celkovú kvalitu služieb, dodržiavanie predpisov a bezpečnosť vašej nehnuteľnosti alebo portfólia vďaka špičkovým talentom, procesom a technológiám.

Podporiť dosiahnutie udržateľnosti

Pomôžeme vám vytvoriť stratégiu pre vaše ciele v oblasti udržateľnosti, ktorej môžete dôverovať. Realizujte s nami svoj plán na splnenie a prekonanie cieľov a zbavte sa emisií CO2 vo vašom portfóliu.

Zlepšiť atmosféru na pracovisku

Vytvorte z vášho pracoviska magnet pre vašich zamestnancov. Umožnite hybridnú prácu, prilákajte, zaujmite a udržte si svoje talenty prostredníctvom na mieru šitej zamestnaneckej skúsenosti.

Riešenia šité na mieru vašim potrebám

Využite potenciál svojej nehnuteľnosti

Technické služby: Optimalizujte prevádzkové náklady, znížte riziká, zlepšite bezpečnosť, dodržiavanie predpisov a zvýšte prevádzkyschopnosť vďaka špičkovým technikom, technológiám, nástrojom a stratégiám údržby.

Chytré riešenia pre technickú správu budov: Dosiahnite vyššiu efektivitu a prevádzkovú spoľahlivosť a zároveň znížte emisie CO2 a náklady pomocou integrovaných riešení automatizácie, IoT a dátových analytikov.

Optimalizácia aktív: Znížte náklady na životný cyklus aktív, zvýšte výkonnosť a spoľahlivosť a obmedzte emisie CO2 prostredníctvom modernizácie, optimalizácie, dovybavenia a monitorovania systémov budov v rámci vašej nehnuteľnosti alebo portfólia.

Udržateľné riešenia: V rámci celej vašej prevádzky strategicky riešime ciele v oblasti znižovania emisií CO2, energetickej účinnosti, úspory vody, biodiverzity a redukcie odpadov. 

Pracovné prostredie: Premeňte svoje pracovné prostredie na atraktívnu destináciu vďaka službám zameraným na ľudí, ktoré zvýšia angažovanosť zamestnancov, zefektívnia ich prácu a poskytnú vám užitočné informácie o vašom pracovisku.

Dodávka projektov a zákaziek: Poskytujeme služby na kľúč – v rámci tejto služby sme vaším jediným kontaktom pre celý realizačný tím. Riadime každú časť dodávateľského reťazca, zvyšujeme efektivitu projektového procesu a urýchľujeme harmonogram dodávok, aby sme bezpečne dosiahli rýchlejšie výsledky.

Global Workplace Solutions

Dosiahnite transformatívne, strategické obchodné výsledky pre vašu firmu vďaka globálnej pôsobnosti a komplexnému riešeniu Global Workplace Solutions (GWS).

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie správy a analýzy trhu

Náš tím odborníkov, ktorí sa zaoberajú prieskumom trhu, vám prináša presné dáta a komplexný prehľad o dianí na trhu.