Vylepšite svoje obchodné výsledky

Global Workplace Solutions

Dosiahnite zásadné zlepšenie strategických obchodných výsledkov vďaka globálnemu dosahu a komplexnej integrácii riešenia pre pracovné priestory: Global Workplace Solutions (GWS).

integrated-outsourcing-hero-972x1296_new_a (1)

O službe

Global Workplace Solutions

Dnešní lídri na realitnom trhu čelia vysokým nárokom na dosiahnutie špičkových výsledkov pri znižovaní nákladov na prenájom, znižovaní uhlíkovej stopy, zapojení zamestnancov a nástupe hybridnej práce.

Pomocou strategického zapojenia firiem, dátovej analytiky a neustálych inovácií poskytujeme integrované riešenia, ktoré zlepšia skúsenosť vašich zamestnancov, zabezpečia efektivitu nákladov, zmiernia riziká a vytvoria hmatateľnú hodnotu naprieč celým vašim portfóliom.

Prístup zameraný na výsledky

Uvedomujeme si, že každý klient a každé portfólio je jedinečné, a preto ponúkame riešenia, ktoré sa prispôsobujú a rozširujú podľa vašich obchodných cieľov. Či už ide o podporu globálneho portfólia, alebo o pomoc s lokálnymi potrebami, naše produkty a služby vám zabezpečia kontrolu nad nákladmi, prevádzkovú efektivitu a spokojnosť stakeholderov.
  
Či už potrebujete urobiť jednorazové rozhodnutie alebo vypracovať dlhodobú stratégiu, spoločne nájdeme riešenie pre vaše špecifické potreby a odhalíme príležitosti, ako dosiahnuť strategické obchodné výsledky, a to po celom svete.

 1. Strategické partnerstvá

  Kladieme veľký dôraz na vytváranie strategických vzťahov v rámci dodávateľského reťazca, technologických a odborových partnerov, aby sme pre vás zabezpečili lokálnych špecialistov a dokonalé služby. Investujeme do strategických partnerstiev, aby sme skvalitnili služby, ktoré dostávate, a umožnili vám v súlade s ESG minimalizovať dopad na životné prostredie, zamestnancov, dodávateľov a komunity.
 2. Integrované riešenia

  Naši globálni odborníci poskytujú lokálne riešenia, ktoré zodpovedajú vašim obchodným cieľom. Žiadny iný poskytovateľ služieb nedokáže zabezpečiť tak komplexný balík služieb – technickú správu budov, projektový manažment a poradenské a transakčné služby - so schopnosťou odhaliť príležitosti na dosiahnutie čo najväčšieho zisku.
 3. Špičková podpora portfólií

  Náš spôsob prevádzky vám zjednoduší prácu. Sme pre vás jediným kontaktným bodom pre celý dodávateľský reťazec, v rámci ktorého pre vás zabezpečujeme množstvo služieb. Postaráme sa o to, aby boli služby prispôsobené vašim potrebám a pomohli vám dosiahnuť vaše ciele. Vždy berieme do úvahy cenu, kvalitu, rýchlosť, možné riziká a aj to, aký bude zážitok klientov počas celého procesu.
 4. Dáta

  Investujeme čas a finančné prostriedky do našich ľudí a technológií, ktoré nám pomáhajú zhromažďovať enormné množstvo dát. Vďaka tomu vám môžeme poskytnúť skutočne užitočné rady na riešenie zložitých problémov.

Energetika a udržateľnosť

Urýchlite svoju cestu k energetickej sebestačnosti, zvýšte odolnosť a spoľahlivosť svojich nehnuteľností. Znížte celkové náklady na vlastníctvo svojho portfólia v rámci integrovaného prevádzkového modelu technickej správy budov.

energy-and-sustainability-transformation-topic-hero-module-2760x828 (1)

Súvisiace služby

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie správy a analýzy trhu

Náš tím odborníkov, ktorí sa zaoberajú prieskumom trhu, vám prináša presné dáta a komplexný prehľad o dianí na trhu.