Investície, financovanie a oceňovanie

Globálne prognózy a analýzy

CBRE disponuje skúseným tímom odborníkov na ekonomiku, dáta a prognózy. Klientom poskytujeme detailné analýzy trhu komerčných nehnuteľností, ktoré im pomáhajú v ich každodennom rozhodovaní.

Market-forecast-analystics-hero-972x1296 (1)

Získajte prístup k CBRE´s Global Forecasting Platform

Ekonomické dáta, ktoré podporia vašu stratégiu

Pri príprave našich prieskumov trhu a analýz využívame pokročilé analytické techniky a nástroje, ktoré sú v rámci odvetvia úplne unikátne. Vďaka detailne spracovaným data setom, môžu naši experti pripraviť štruktúrované analýzy vrátane zrozumiteľných prognóz a možných scenárov vývoja, ktoré pomôžu našim klientom ľahko pochopiť budúcnosť a budú sa na ňu môcť pripraviť. Výhodou je komplexný pohľad, zásluhou ktorého sú naši klienti vždy o krok vpredu a dosahujú vynikajúce obchodné výsledky.

Našej platforme dôverujú tí najlepší na svete

Podporujeme inovatívne zmýšľanie

Naši ekonomickí a dátoví experti pracujú s inovatívnymi analytickými nástrojmi, ktoré umožňujú pretaviť zložité analýzy na praktické poznatky. Našim klientom poskytujeme unikátne a detailné informácie o lokálnom trhu, ktoré im umožňujú lepšie pochopiť prostredie, v ktorom podnikajú a súčasne maximalizovať svoje výsledky. Najväčší svetoví investori sa spoliehajú na expertízu CBRE, pretože vedia, že vďaka nej môžu realizovať dobre informované investičné rozhodnutia.

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie analýzy a správy o trhu komerčných nehnuteľností

Náš tím expertov, ktorí sa zaoberajú sa prieskumom trhu, prináša presné dáta a komplexný prehľad, ktorý v tejto oblasti nemá obdoby.