Segmenty

Sklady a výrobné haly

Ponúkame komplexné služby pre klientov z priemyselného sektora: prenájom, vyhľadávanie pozemkov, oceňovanie, investičné poradenstvo, predaj, nákup, správa, výstavba či rekonštrukcia nehnuteľností.

industrialandlogstics-hero-972x1296 (1)
Pomáhame firmám rásť, zhodnocovať ich investície, ale tiež hľadať úspory alebo zefektívňovať procesy. Vďaka detailnej znalosti trhu, skúsenostiam a jedinečnému know-how vyjednáme lepšie nájomné podmienky, pomôžeme s nákupom aj predajom nehnuteľnosti, vyhľadáme vhodný pozemok, naplánujeme do detailu výstavbu haly a pomôžeme optimalizovať dodávateľský reťazec. Skladom a výrobným halám rozumieme.

Súvisiace služby

  • insights-sustainability-topic-2760x828 (1)

    Minimalizácia vplyvu výstavby na životné prostredie je súčasne zodpovednosťou aj príležitosťou. Prijímame také proaktívne opatrenia, aby nehnuteľnosti boli maximálne šetrné k životnému prostrediu.

  • Adaptive-Spaces-Landing-Image-(1)

    S našimi znalosťami lokálnych a medzinárodných trendov, inovácií a dát vám pomôžeme odhaliť potenciál akéhokoľvek komerčného priestoru.

  • intelligent-investment-1384x460-(1)

    Optimalizujte svoju stratégiu investovania do nehnuteľností na základe analýz, ktoré využívajú komplexné údaje o globálnych trhoch.

Kontakujte nás