Investície, financovanie a oceňovanie

Oceňovanie komerčných nehnuteľností a poradenstvo

valuation-and-advisory-hero-2760x828

Pripravíme odhad ceny komerčnej nehnuteľnosti, ale aj celého portfólia

Odhad ceny nehnuteľnosti je základom každého finančného rozhodnutia na trhu s realitami, a to tak pre investorov, ako aj pre vlastníkov. Okrem toho, že máme s oceňovaním nehnuteľností dlhoročné skúsenosti, pravidelne monitorujeme aktuálne dianie na trhu a flexibilne reagujeme na zmeny.

Naši klienti oceňujú našu nezávislosť, transparentnosť a tiež reálne ocenenie všetkých nehnuteľnosti.

Naši experti na oceňovanie nehnuteľností patria medzi tých najlepších. Dokazujú to referencie spokojných klientov, ale aj uznanie od medzinárodných a miestnych akreditačných inštitúcií pre oceňovanie.

Vďaka globálnemu pôsobeniu prepájame znalosti slovenského realitného trhu s celosvetovo platnými normami.

Segmenty

  • Poskytujeme komplexné služby nájomcom, investorom a developerom v kancelárskom segmente. Ponúkame inovatívne riešenie pre vaše špecifické potreby.

  • Maloobchodníkom, vlastníkom a developerom poskytujeme komplexné služby. Ponúkame jedinečný analytický pohľad do dynamicky sa vyvíjajúceho sveta maloobchodu.

  • Poskytujeme pozemkové poradenstvo od A po Z. Analyzujeme tiež možné regulácie, aby sme maximalizovali hodnotu vašej nehnuteľnosti.

  • Reprezentujeme najväčšiu platformu pre sklady a výrobné haly na svete, ktorá ponúka ucelený balík služieb pre nájomníkov a investorov.

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie správy a analýzy trhu

Náš tím odborníkov, ktorí sa zaoberajú prieskumom trhu, vám prináša presné dáta a komplexný prehľad o dianí na trhu.