Odvetvia

Dátové centrá

Naši experti majú rozsiahle skúsenosti s poradenskými, konzultačnými a transakčnými službami v oblasti dátových centier, a to vrátane ich projektového riadenia a prevádzky.

data-centres-hero-972x1296

Viac o našich službách

CBRE je jediným globálnym poskytovateľom komplexných služieb v oblasti dátových centier, a to od ich prevádzky, cez poradenstvo a špičkový prieskum trhu až po samotné transakcie.

Našim klientom vieme pomôcť s plánovaním, výstavbou, nákupom, predajom alebo správou a modernizáciou ako jedného dátového centra, tak celého portfólia. Poradíme si s tými najzložitejšími výzvami v tomto dynamickom segmente a držíme krok s inováciami a trendmi na trhu.

Súvisiace služby

  • Vybudujte si udržateľnejšiu budúcnosť pomocou prehľadov o najnovších postupoch a technológiách, ktoré ovplyvňujú celý trh.

  • S našimi znalosťami lokálnych a medzinárodných trendov, inovácií a dát vám pomôžeme odhaliť potenciál akéhokoľvek komerčného priestoru.

  • Optimalizujte svoju stratégiu investovania do nehnuteľností na základe analýz, ktoré využívajú komplexné údaje o globálnych trhoch.

Kontaktujte nás