Nájomné bývanie

Poskytujeme špičkové odborné poradenstvo v rýchlo sa rozvíjajúcom segmente nájomného bývania od financovania zámeru, cez výstavbu a návrh jednotiek až po budúcu stratégiu projektu.

$name

Lídri na trhu nájomného bývania

Máme bohaté skúsenosti s poradenstvom v oblasti nájomného bývania. Orientovať sa v tomto dynamicky sa rozvíjajúcom sektore nemusí byť jednoduché, ale vďaka nášmu skúsenému tímu a jeho znalostiam  slovenského trhu a regionálnych miest vieme našich klientov podporiť pri ich strategických investičných rozhodnutiach.

Slovenský trh dozrieva a do popredia sa dostávajú dlhodobé prenájmy. Pomáhame veľkým súkromným a inštitucionálnym investorom pri odporúčaní vhodných investičných príležitostí, ktoré im prinesú stabilný príjem.

Naši špecialisti vedia pomôcť v každom bode životného cyklu rezidenčnej nehnuteľnosti. Klientom ponúkame kompletný rozsah služieb od ocenenia nehnuteľnosti a projektových návrhov, cez poradenstvo v oblasti správy a manažmentu až po zabezpečenie predaja investorovi.

Reporty a prieskumy trhu

Podrobná analýza trhu a demografická štúdia vypracovaná našimi odborníkmi na prieskum trhu a oceňovanie je nevyhnutná pre vaše efektívne rozhodovanie.

Kontaktujte nás