Zlepšite svoje obchodné výsledky

Alternatívne využitie nehnuteľnosti

Odhaľte potenciál svojho majetku vďaka nášmu tímu odborníkov, ktorí spolupracujú na rýchlom preskúmaní všetkých možných spôsobov využitia vašej nehnuteľnosti.

adaptive-resuse-hero-new-972x1296

O službe

Vďaka častejšiemu využívaniu e-shopov, väčšej flexibilite práce a meniacim sa spotrebiteľským návykom investori prehodnocujú to, ako najlepšie využiť svoje realitné portfólio. Desiatky rokov našich skúseností vo všetkých oblastiach správy nehnuteľností pomôžu vaše nehnuteľnosti posunúť za hranice revitalizácie a rekonštrukcie k úplne novému využitiu, ktoré optimalizuje prevádzku a zároveň zvýši ich hodnotu.

Odbornosť založená na dátach pre dosiahnutie špičkových výsledkov

Či už je vaším cieľom vašu nehnuteľnosť uvoľniť, znova prenajať, refinancovať, zmeniť, znova predať alebo prestavať, CBRE vám pomôže overiť jej najlepšie využitie a následne ho realizovať, nehnuteľnosť spravovať, prevádzkovať alebo predať.

Segmenty

  • Reprezentujeme najväčšiu platformu pre sklady a výrobné haly na svete, ktorá ponúka ucelený balík služieb pre nájomníkov a investorov.

  • Poskytujeme komplexné služby nájomcom, investorom a developerom v kancelárskom segmente. Ponúkame inovatívne riešenie pre vaše špecifické potreby.

  • Maloobchodníkom, vlastníkom a developerom poskytujeme komplexné služby. Ponúkame jedinečný analytický pohľad do dynamicky sa vyvíjajúceho sveta maloobchodu.

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie správy a analýzy trhu

Náš tím odborníkov, ktorí sa zaoberajú prieskumom trhu, vám prináša presné dáta a komplexný prehľad o dianí na trhu.