Zlepšite svoje obchodné výsledky

Analýza maloobchodu

Či už je vaša značka etablovaná alebo ešte len vstupuje na miestny trh, naše jedinečné analýzy a unikátne dáta vám pomôžu pri dôležitých, strategických rozhodnutiach.

retail-anayltics-hero-972x1296

Bezkonkurenčné dáta a technológie

Prostredníctvom našej analytickej platformy získate dôležitý kritický kontext a transparentné informácie, vďaka ktorým lepšie porozumiete vášmu portfóliu a súčasnej situácii na trhu. Ponúkame  množstvo riešení, ktoré vám pomôžu v rámci expanzie alebo vstupu na miestny trh – od jednoduchých máp cez komplexné prediktívne modelovanie.

Komplexný prístup

Pomocou predikčných modelov, umelej inteligencie a ďalších prepracovaných analytických techník sú naše analýzy detailné a presné. Naši klienti vďaka nim môžu robiť dobre informované rozhodnutia, ktoré podporia ich podnikanie. Napriek zložitosti analýz sa naši klienti môžu spoľahnúť na to, že ich týmito štúdiami budeme sprevádzať a všetko im podrobne vysvetlíme.

CBRE Poradenstvo

Poznatky založené na dátach sú kľúčom k naplneniu potenciálu vašej firmy. Zistite viac o tom, aké riešenia a stratégie ponúkajú naši experti na obchodné priestory.

consulting-cta-breaker-1424x1068

Služby v oblasti maloobchodu

Maloobchodníkom, vlastníkom a developerom poskytujeme komplexné služby. Ponúkame jedinečné analýzy dynamicky sa vyvíjajúceho sveta maloobchodu.

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie správy a analýzy trhu

Náš tím odborníkov, ktorí sa zaoberajú prieskumom trhu, vám prináša presné dáta a komplexný prehľad o dianí na trhu.