CBRE je najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností s tržbami za rok 2020 vo výške 23,8 miliardy USD a viac ako 100 000 zamestnancami.

Spoločnosť CBRE je zaradená v zozname Fortune 500 od 2008, v roku 2021 na 122. mieste. Lipsey Company ju už 20 rokov po sebe zvolila za najlepšiu značku v oblasti komerčných nehnuteľností a 9 rokov po sebe bola magazínom Fortune menovaná jednou z „najobdivovanejších spoločností“, pričom v roku 2021 sa už tretíkrát umiestnila na prvom mieste v realitnom sektore.

Jej akcie sa obchodujú na newyorskej burze cenných papierov pod symbolom „CBRE“. 


Naše hodnoty RISE

Rešpekt

 

Konáme s prihliadnutím na myšlienky druhej strany a otvorene sa delíme o informácie, aby sme iniciovali dôveryhodnú a podnetnú spoluprácu.

Bezúhonnosť

Žiadny jednotlivec, žiadny obchod, žiadny klient nie je dôležitejší ako náš záväzok voči našej spoločnosti a tomu, v čo veríme a čo vyznávame.

Služba

K záujmom našich klientov pristupujeme s nadšením a starostlivosťou, pričom budujeme dlhodobé vzťahy spájaním správnych ľudí, kapitálu a príležitostí.

Excelentnosť

Neúprosne sa zameriavame na vytváranie najlepších výsledkov pre našich klientov, zamestnancov a akcionárov.

Najnovšie informácie o miestnom prostredí


CBRE na Slovensku zamestnáva viac ako 300 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. CBRE tu ponúka širokú škálu integrovaných služieb vrátane transakcií a projektového manažmentu; správy nehnuteľností; investičného manažmentu; posudzovania a ohodnocovania; lízingu nehnuteľností; strategického poradenstva; predaja nehnuteľností; financovania nehnuteľností a služieb rozvoja. Spravuje 76 komerčných a kancelárskych budov v hodnote 1,3 miliardy EUR.

Slovenská pobočka CBRE získala v roku 2020 v Euromoney´s Real Estate Awards 3 prvenstvá v kategórii Poradenstvo a konzultácie: Generálna podkategória, Prenájom/predaj a Výskum. V roku 2019 to boli v Euromoney´s Real Estate Awards 4 prvenstvá. Okrem troch uvedených kategórií aj Oceňovanie nehnuteľností. Je držiteľom cien CIJ Awards SLOVAKIA 2020 v kategóriách: Best Office Real Estate Agency, Best Property Management Company and Best Investment Transaction - Rosum Office.

Naše míľniky


CBRE je všeobecne uznávaná ako popredná autorita v oblasti komerčných nehnuteľností.

ČÍTAŤ VIAC

Naša história


Pozrite sa, ako sa spoločnosť CBRE vyvinula v najväčšiu spoločnosť v oblasti realitných služieb na svete.

ČÍTAŤ VIAC


GDPR

 

Informácie pre obchodných partnerov

Informácia pre marketing

Informácia pre kamerový systém