Investície, financovanie a oceňovanie

Kapitálové trhy

Získajte odborné poradenstvo a objavte jedinečné investičné príležitosti vo všetkých typoch komerčných nehnuteľností, vďaka ktorým váš biznis porastie. Pomôžeme vám zvýšiť hodnotu vašich nehnuteľností a maximalizovať výnosy.

$name

Nákup a predaj nehnuteľností

Sme svetová jednotka v poskytovaní komplexných investičných služieb vrátane predaja a nákupu nehnuteľností. Služby ponúkame ako etablovaným investičným fondom, tak aj korporátnym nájomcom. Klienti sa môžu spoľahnúť na to, že naše poradenstvo sa opiera o hĺbkovú analýzu trhu, transakčnú expertízu, výborné profesionálne vzťahy s inštitúciami a súčasne pri každej transakcii zohľadňujeme možné riziká s cieľom maximalizovať výnosy.

Dlhové a štruktúrované financovanie

Vytvárame atraktívne príležitosti pre akúkoľvek kapitálovú požiadavku, v ktorej zohľadňujeme naše transakčné skúsenosti, skvelé vzťahy s veriteľmi a vlastné technológie.

Investičné bankovníctvo

Poskytujeme rozsiahle znalosti, prístup pre investorov a strategické poradenstvo v celom spektre investičného bankovníctva, vrátane poradenstva v oblasti fúzií a akvizícií.

Slovakia Real Estate Market Outlook 2023

Odhaľte kľúčové informácie a trendy, ktoré budú ovplyvňovať trh komerčných nehnuteľností na Slovensku v roku 2023.

Bratislava Twin city_MO

Segmenty

  • Reprezentujeme najväčšiu platformu pre sklady a výrobné haly na svete, ktorá ponúka ucelený balík služieb pre nájomníkov a investorov.

  • Poskytujeme komplexné služby nájomcom, investorom a developerom v kancelárskom segmente. Ponúkame inovatívne riešenie pre vaše špecifické potreby.

  • Maloobchodníkom, vlastníkom a developerom poskytujeme komplexné služby. Ponúkame jedinečný analytický pohľad do dynamicky sa vyvíjajúceho sveta maloobchodu.

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie reporty a analýzy trhu

Naši odborníci z oddelenia prieskumov trhu, prinášajú presné dáta a komplexný prehľad, ktorý v tejto oblasti nemá obdoby.