Stratégia, prenájom a manažment

Riešenie flexibilných kancelárií

Požiadavky na kancelárske priestory sa výrazne zmenili, flexibilita je teraz v pracovnom prostredí kľúčová. Naši profesionáli vám pomôžu správne pochopiť potreby zamestnancov, prepoja ich s cieľmi vašej spoločnosti a s ohľadom na situáciu na trhu a s využitím skúseností vám pomôžu nastaviť tú správnu stratégiu flexibilného pracoviska.

flex-space-hero-972x1296

Komplexný prístup

Naši profesionáli dokážu pomôcť ako veľkej etablovanej firme, tak menším startupom alebo už skúseným používateľom flexibilných kancelárií. Ako najväčší svetový sprostredkovateľ flexibilných priestorov máme detailný prehľad o trhu a najväčší tím konzultantov. Do každej spolupráce prinášame odbornosť, znalosť aktuálnych trendov akreativitu. Našim cieľom je nájsť ten najvhodnejší coworkingový priestor alebo servisovanú kanceláriu.

Bezkonkurenčné dáta a technológie

Vďaka našim vlastným nástrojom a platformám môžeme klientom ponúknuť jedinečnú zákaznícku skúsenosť a splniť tak ich potreby.

  • F.A.S.T (Flexible Availability and Survey Tool) informuje o dostupnosti u hlavných poskytovateľov flexi služieb.
  • CALC 2.0 (CBRE AgileLease Calculator), pre vás rýchlo a ľahko vypočíta náklady spojené s tradičnými kanceláriami a porovná ich s tými flexibilnými.
  • MK2 (Market Knowledge 2.0.) je interaktívna databáza založená na strojovom učení pre agilné pokrytie poskytovateľov priestorov a stanovenie cien na trhu.
  • Nástroj DYNAMO optimalizuje vaše portfólio, maximalizuje úspory a identifikuje globálnych partnerov.

Komplexný prístup a realizovateľné stratégie

Náš skúsený tím pre vás vyjedná tie najlepšie možné nájomné podmienky, ktoré budú vyhovovať vašej stratégii. Ponúkame komplexné riešenie od A do Z.

CBRE Poradenstvo

Optimalizácia nákladov je kľúčom k využitiu plného potenciálu vášho podnikania. Zistiť viac 

Súvisiace služby

Kontaktujte nás