Stratégia, prenájom a manažment

Stratégia portfólia

Premeňte svoju nehnuteľnosť alebo portfólio na aktívum vďaka odbornej analýze, ktorá identifikuje príležitosti a prináša konkrétne stratégie v súlade s vaším podnikaním a cieľmi.

portfolio-strategy-hero-1296x1728

Dlhoročné skúsenosti a komplexný prístup

Naši experti na nehnuteľnosti vyvíjajú portfóliové stratégie, realizujú váš plán a spravujú vaše portfólio a  dispozičné plány. Odborníci slúžia ako most medzi CBRE a vašimi klientmi – vystupujú ako váš hlas a poskytujú informácie z našej organizácie. Máme skúsený tím s dlhoročnými odbornými znalosťami a skúsenosťami, ktorý dodáva komplexné riešenia vrátane správy prenájmu, diagnostiky portfólia, riadenia obsadenosti a riešenia flexibilných priestorov. 

Bezkonkurenčné dáta a technológie

Trh vyvíja na firmy tlak, aby dosahovali výnimočné výsledky a vysoké marže. Pre váš úspech a preto rozhodujúca identifikácia úspor nákladov a prevádzková efektívnosť v rámci portfólia nehnuteľností. Na splnenie týchto cieľov spoločnosť CBRE vyvinula výkonný softvérový nástroj Portfolio Optimizer, ktorý kombinuje údaje o portfóliu klientov s informáciami z trhu a odhaľuje možnosti zvyšovania efektívnosti a znižovania nákladov. 

Komplexné riešenia a realizovateľné stratégie

Z našich znalostí a skúseností presne vieme, čo všetko je potrebné na úspešnú realizáciu. Naši experti spolupracujú na zosúladení firemnej stratégie, znižovania nákladov, poskytovania jasného smerovania s cieľom prinášať klientom merateľnú pridanú hodnotu.

Súvisiace služby

CBRE Poradenstvo

Zlepšenie výkonu je kľúčom k uvoľneniu plného potenciálu vašej firmy. Zistite viac o tom, ako naši špecilisti na pracovné priestory poskytujú komplexné riešenia a realizovateľné stratégie.

consulting-cta-breaker-1424x1068

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie analýzy a správy o trhu komerčných nehnuteľností

Náš tím expertov, ktorí sa zaoberajú sa prieskumom trhu, prináša presné dáta a komplexný rozhľad, ktorý v tomto obore nemá obdoby.