redirect pin user minus plus fax mobile-phone office-phone data envelope globe outlook retail close line-arrow-down solid-triangle-down facebook globe2 google hamburger line-arrow-left solid-triangle-left linkedin wechat play-btn line-arrow-right arrow-right solid-triangle-right search twitter line-arrow-up solid-triangle-up calendar globe-americas globe-apac globe-emea external-link music picture paper pictures play gallery download rss-feed vcard account-loading collection external-link2 internal-link share-link icon-close2

Market Outlook 2021 | Slovakia

Najnovší report prináša odborný pohľad na vývoj realitného trhu na Slovensku. Nájdete v ňom aktuálne dáta z ekonomiky, investícií do nehnuteľností, kancelárií, logistiky a maloobchodu.
Objem investícií do nehnuteľností na Slovensku dosiahol v roku 2020 úroveň 516 miliónov eur. V roku 2021 očakávame, že táto hodnota prekoná 700 miliónov. Analytici CBRE sa zhodujú na tom, že tento rok by sme sa mali dočkať nielen poklesu nezamestnanosti, ale aj ekonomického rastu a prílevu globálneho kapitálu do nehnuteľností. Kancelárske nehnuteľnosti budú pre investorov stále atraktívne, podobne ako aj industriálne a logistické priestory vďaka rozvoju e-commerce. Najväčší dopad koronakrízy pocítila oblasť maloobchodu, pričom návrat do normálu očakávame už v druhej polovici 2021. Prečítajte si viac v najnovšej správe.

Chcete sa dozvedieť viac?
Mám záujem o celú správu
Tomáš Hegedűš
Managing Director
Ľubor Procházka
Senior Director, Head of Advisory & Transaction Services / Head of Capital Market
Oliver Galata
Senior Director, Head of Office Sector
Michal Cerulík
Head of Advisory & Transaction – Industrial & Logistics
Branislav Golan
Associate Director, Head of Tenant Representation, A&T Retail
Natália Barter
Director, Head of Client Strategy
Peter Slovák
Research Analyst
+421 915 876 636