Každá spoločnosť má jedinečnú DNA


Každá organizácia má príbeh a identitu. Aby sme mohli navrhnúť interiér, ktorý vám vyhovuje, veríme, že je dôležité skutočne spoznať vašu spoločnosť. Konečným výsledkom je dizajn, reflektujúci hodnoty vašej spoločnosti, víziu a misiu, rovnako ako aj podporujúcu efektívnosť procesov, spoluprácu a fungovanie tímov, a zároveň vytvára adekvátny priestor na prácu vyžadujúcu vysoké sústredenie.


Návrh interiéru, ktorý funguje


Interiérový dizajn môže vyzerať trendovo, ale musí byť predovšetkým praktický a funkčný, reflektujúci kultúru a atmosféru vašej spoločnosti. Naši architekti a dizajnéri úzko spolupracujú s projektovými manažérmi, odborníkmi na pracovné prostredie a technickými špecialistami, aby našli vyvážené riešenie zohľadňujúce vaše potreby, estetické požiadavky v rámci stanoveného rozpočtu.


Od A po Z


Od koncepcie dizajnu až po realizáciu. Náš tím manažérov a odborníkov je pripravený postarať sa o každý jeden krok. Spolu vytvoríme pracovné prostredie šité na mieru pre vašu spoločnosť.

Súvisiace služby

Efektívne procesy, zníženie nákladov a spokojnosť zákazníkov sú našou prioritou číslo jedna po dokončení vašich nových kancelárií
CBRE je lídrom v tvorbe a realizácii kvalitného pracovného prostredia - workplace. Pomáhame spoločnostiam identifikovať a následne implementovať najlepšiu formu pracovného prostredia
Kvalifikované riadenie vášho stavebného projektu, s dodaním v stanovenom termíne, v dohodnutej kvalite a cene