Návrh a realizácia

Komerčné nehnuteľnosti a systémy

buildings-and-systems-basic-hero
Naši stavební experti sú vám po ruke kdekoľvek na svete vďaka nášmu globálnemu pôsobeniu. Odborné znalosti, ktoré sme získali vo všetkých najdôležitejších aspektoch stavebných konštrukcií a materiálov – a samozrejme aj v oblasti technických systémov – nám umožňujú projektovať riešenia, ktoré optimalizujú technické parametre a efektívnu prevádzku budov. Naša firma kombinuje technické audity, certifikácie pri uvádzaní budov do prevádzky a inžinierske návrhy. Dokážeme rýchlo pochopiť problematiku, identifikovať defekty v návrhu riešenia a obratom ich vyriešiť. Zjednodušujeme tak komunikáciu, šetríme čas a znižujeme riziko.

Služby

Poradenstvo pre udržateľnosť nehnuteľností 

Dosiahneme kritériá udržateľnosti nehnuteľností pomocou certifikácie podľa štandardov LEED, WELL Building Standard, BREEAM, Fitwel, IREM Certified Sustainable Property, BOMA a ďalších.
 
Uvedenie do prevádzky

Skúsení odborníci pri uvedení objektu do prevádzky preveria a potvrdia vzduchotechnické, elektrické a inštalatérske systémy z hľadiska súladu s navrhnutými a konštrukčnými parametrami, vrátane lokálnych štandardov. 
 
Dilapidácia

Pre majiteľov aj nájomníkov ponúkame kreatívne poradenstvo so zameraním na komerčné ciele, dlhodobú stratégiu a odborné riešenie problémov súvisiacich s odstránením objektov.

Technické zariadenie

Skúsení inžinieri v oblasti vzduchotechnických, elektrických, inštalatérskych riešení a požiarnej bezpečnosti sú zárukou vysoko odborného projektu, ktorý zohľadňuje všetky aspekty technických inštalácií. Od jednorazových projektov výmeny zariadení, rekonštrukcie jednotlivých systémov budovy, cez komplexné renovácie až po návrhy úplne nových konštrukčných systémov.

Životné prostredie a uskutočniteľnosť 

Prenájom, predaj a kúpa, výstavba alebo správa pozemkov a budov, odborné poradenstvo pri analýze rizík z hľadiska ochrany životného prostredia a návrh nákladovo efektívnych stratégií znižovania environmentálnych rizík. Služby zahŕňajú environmentálny audit (DD) a environmentálne posúdenie pozemkov.

Technický audit budov


Globálna sieť technických audítorov zameriavajúcich sa na všetky aspekty nákupu, predaja a používania všetkých typov nehnuteľností pomáha identifikovať technické riziká a záväzky pre predajcov, kupujúcich a nájomcov. Naši stavební experti zaistia komplexnú analýzu jednotlivých nehnuteľností či celého portfólia.

Segmenty

  • Poskytujeme komplexné služby nájomcom, investorom a developerom v kancelárskom segmente. Ponúkame inovatívne riešenie pre vaše špecifické potreby.

  • Maloobchodníkom, vlastníkom a developerom poskytujeme komplexné služby. Ponúkame jedinečný analytický pohľad do dynamicky sa vyvíjajúceho sveta maloobchodu.

  • Reprezentujeme najväčšiu platformu pre sklady a výrobné haly na svete, ktorá ponúka ucelený balík služieb pre nájomníkov a investorov.

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie reporty a analýzy trhu

Naši odborníci z oddelenia prieskumov trhu, prinášajú presné dáta a komplexný prehľad, ktorý v tejto oblasti nemá obdoby.