Návrh a realizácia

Dizajn a Architektúra

design-hero-image

Navrhujeme komplexné riešenia na mieru

Ponúkame komplexné architektonické služby vrátane návrhu interiérového dizajnu, inžinieringu, uvedenia do prevádzky, manažmentu stavby a riadenia projektov od návrhu až po dokončenie stavby.

Naše adaptabilné a flexibilné priestory odzrkadľujú premyslené riešenia, ktoré inšpirujú ku kreativite a spolupráci.

Naši odborníci vo svojich návrhoch inšpiratívnych priestorov kombinujú výnimočný dizajn s najmodernejšími funkčnými prvkami.

Služby

Naše komplexné poradenské služby v oblasti architektúry, dizajnu, inžinieringu a vnútorného vybavenia zvyšujú rýchlosť uvedenia vašej nehnuteľnosti na trh a zabezpečujú stabilizáciu pridanej hodnoty pri zachovaní plánovaného rozpočtu.

Pri nákupoch využívame konkurencieschopné dodávateľské reťazce pre zodpovedné riadenie nákladov a optimalizujeme harmonogram skrátením dodacích lehôt, využitím inovácií a zvyšovaním kvality. Cieľom je zníženie celkových nákladov na vlastníctvo budov (TCO).

Naše jedinečné služby v oblasti interiérového dizajnu zahŕňajú architektonický návrh, 3D vizualizácie, posúdenie priestoru a komplexné plánovanie vrátane konceptu, technického designu a vnútorného vybavenia. Samozrejmosťou je pritom zohľadnenie identity vašej značky.

Tím CBRE dizajnérov

Segmenty

  • Poskytujeme komplexné služby nájomcom, investorom a developerom v kancelárskom segmente. Ponúkame inovatívne riešenie pre vaše špecifické potreby.

  • Reprezentujeme najväčšiu platformu pre sklady a výrobné haly na svete, ktorá ponúka ucelený balík služieb pre nájomníkov a investorov.

  • Maloobchodníkom, vlastníkom a developerom poskytujeme komplexné služby. Ponúkame jedinečný analytický pohľad do dynamicky sa vyvíjajúceho sveta maloobchodu.

Kontaktujte nás

Pozrite si najnovšie správy a analýzy trhu

Náš tím odborníkov, ktorí sa zaoberajú prieskumom trhu, vám prináša presné dáta a komplexný prehľad o dianí na trhu.