Istota pri nákupe

Technický audit budov

Analýzy sú pri kúpe a predaji nehnuteľností nevyhnutné. Odhaľujú riziká, objasňujú technické problémy, identifikujú a kvantifikujú záväzky a poskytujú informovanú pozíciu, z ktorej možno vyjednávať.

Tech Due Dill_image Slovakia_new

Technické, environmentálne a obchodné posúdenie a analýza vašej nehnuteľnosti pre akvizíciu alebo predaj.

Na jednom mieste nájdete všetkých stavebných špecialistov, ktorých potrebujete, od autorizovaných stavebných inšpektorov a fasádnych konzultantov až po odborníkov na životné prostredie a inžinierov. Všetko je koordinované prostredníctvom jediného kontaktného miesta, ktoré všetko riadi za vás.

Transakčná istota

Chceme, aby ste boli lepšie informovaní ako vaša protistrana. Vedieť viac znamená, že z každého vyjednávania získate to najlepšie a zakaždým dosiahnete lepšie výsledky.

Náš precízny prístup je rovnaký bez ohľadu na to, či vás zastupujeme pri akvizícii alebo predaji, či ide o jednu budovu alebo celé portfólio.

Špecialisti v odvetví

Máme najväčšiu sieť realitných konzultantov na svete. To znamená, že máme špecialistov na všetkých miestach, kde ich práve potrebujete.

Náš tím Geomatics ponúka inovatívne 3D modelovanie, ktoré vám poskytuje presné rozmery a merania, pôdorysy pripravené pre BIM a digitálne dvojičky.

Vieme rýchlo reagovať

Disponujeme množstvom interných špecialistov, ktorí môžu začať pracovať ako tím práve pre váš projekt. Naši kvalifikovaní geodeti RICS, konzultanti ESG a stavební špecialisti sú pripravení vtedy, keď ich budete potrebovať. Náš tím je koordinovaný a je vaším jediným kontaktným miestom. Zaručuje jednoznačnosť a konzistentnosť nášho poradenstva pri dosahovaní optimálnych výsledkov.

Poskytneme vám skutočnú obchodnú výhodu

Vieme, že keď kupujete alebo predávate nehnuteľnosť, naše konzultácie sú vždy súčasťou širšej agendy, takže dbáme na to, aby boli praktické, zamerané na biznis a nenechali žiadne nezodpovedané otázky. Náš technický prehľad, podrobná analýza a znalosti trhu vám ušetria peniaze a znižujú riziká.

Dôkladne analyzujeme všetko – od stavebných konštrukcií a zložitých fasádnych systémov až po mnohé inštalácie inžinierskych sietí – hodnotíme ich kvalitu a stav, meriame, ako fungujú v porovnaní s platnou energetickou legislatívou a agendou udržateľnosti.

Súvisiace služby

Pozrite si najnovšie analýzy a správy o trhu komerčných nehnuteľností

Náš tím expertov, ktorí sa zaoberajú sa prieskumom trhu, prináša presné dáta a komplexný rozhľad, ktorý v tomto obore nemá obdoby.